Jste zde: Home Uncategorised KZP na cesty - nová aplikace Průvodce

CMU na cestyKancelář ZP Vám představuje novou mobilní aplikaci KZP na cesty, užitečný nástroj určený nejen pro turisty cestující do států EU, EHP, Švýcarska, Černé Hory, Makedonie, Srbska a Turecka. V aplikaci naleznete jak obecné informace, jak získat zdravotní péči v Evropě, tak specifické informace pro jednotlivé státy, které jsou průběžně aktualizovány. Naleznete zde informace jak použít Váš Evropský průkaz zdravotního pojištění, jak najít v dané zemi zdravotnické zařízení, jakou spoluúčast budete muset u lékaře zaplatit, na koho se obrátit v případě nouze atd.

V aplikaci KZPna cesty lze nalézt i obecné informace o koordinaci systémů sociálního zabezpečení v Evropě. Například jak postupovat, pokud bydlíte v ČR, ale pracujete v jiném státě, nebo pokud se hodláte na důchod z ČR odstěhovat atp. Úplné informace naleznete na www.kancelarzp.cz, případně nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pevně věříme, že Vás nepotkají žádné zdravotní problémy, přesto však nelze takovou situaci vyloučit. Doufáme, že Vám aplikace KZP na cesty pomůže s řešením těchto nepříjemností.

Aplikaci KZP na cesty si můžete stáhnout do svých mobilních telefonů z Google Play (Android) nebo z App Store (iOS). Přímé odkazy a QR kódy pro obě instalace uvádíme zde:

 

 

 V Praze dne 17.5.2016

 JUDr. Ladislav Švec, ředitel

Kontaktní informace

Kompletní kontakty naleznete zde!
Kancelář zdravotního pojištění, Praha 3, Žižkov, nám. W. Churchilla 1800/2, PSČ 130 00, Tel: +420 236 033 411, IČ: 70938393
Email: info @ kancelarzp.cz ; www: http://www.kancelarzp.cz/; Datová schránka: 939ut2i